EXPO

ČSOB SMART KAVIAREŇ - Káva pre vás osobne 

Generálny partner podujatia Vám v ČSOB Smart kaviarni ponúka atraktívny priestor na konzultácie Vašich projektov s bankovými špecialistami v oblasti medzinárodného obchodu, prevádzkového financovania, resp. iných Vašich potrieb, ktoré vieme pokryť v rámci ČSOB finančnej skupiny. 

SENSONEO

Predstaví riešenie pre smart manažment odpadu pre fabriky. Riešenie je jednoduché na implementáciu – inštaláciu hardwaru, tréning vašich kolegov a spustenie softwaru zvládneme za 7 pracovných dní.

CVTI - CENTRUM VEDECKO-TECHNICKÝCH INFORMÁCIÍ SR

Špecializované poradenstvo orientované predovšetkým na možnosti zapojenia sa do rámcových programov EÚ na podporu výskumu a inovácií (napr. Horizont Európa klaster 4 a 5). Ide napríklad o konzultácie pri výbere tematickej oblasti pre váš projektový zámer, skríning návrhov projektov a pod. Ďalšou oblasťou konzultácií bude sieť EEN, základné informácie o sieti spolu s možnosťami využitia jej databázy pre vyhľadávanie medzinárodných partnerov (obchodných, technologických alebo výskumných).

R-SYS  Najnovší inovatívny produkt IXO UTM predstavuje rozšírenie riešenia IXO ATM a je určený pre letovú prípravu a manažment prevádzky bezpilotných prostriedkov. Poskytuje výkonné a multiplatformové riešenie pre operátorov a poskytovateľov UAS služieb, pričom integruje informácie o prevádzke pilotovaných lietadiel aj bezpilotných prostriedkov a zároveň poskytuje potrebné letecké informácie v reálnom čase pre všetkých používateľov vzdušného priestoru.

VIRTUAL EVERYTHING 

Projekt virtuálnej a rozšírenej reality v priemysle a jej aplikácia do Virtuálnych tréningových systémov.

FUERGY  Predstaví exkluzívny náhľad do jadra svojho riešenia – špeciálneho softvéru vyvinutého na vlastnej vývojovej platforme mosAIc, vďaka ktorému dokáže riadiť výrobu a spotrebu elektrickej energie v plne automatizovanom online režime, generovať maximálne finančné úspory a zabraňovať zbytočným energetickým stratám. Účastníci Expa budú mať možnosť vidieť ako funguje smart energetická regulácia, aké dáta systém monitoruje a aké premenné zohľadňuje pri svojom rozhodovaní a bude predstavené aj vlastné hardvérové zariadenie – riadiaca jednotka FUERGY Control unit, ktorá je súčasťou každého smart batériového úložiska brAIn a ktorá slúži ako komunikačné rozhranie medzi softvérom FUERGY a batériami. 

PATAK MOTORS - Návrat skutočného auta. Pre štýlových. Pre mesto. Pre planétu.

Prečo malé mestské vozidlo? Rozhodli sme sa navrhnúť 2-miestne mikroauto triedy L7ea2, pretože veríme, že slúži občanom mesta najlepšie. Rodster má všetky základné rysy dokonalého mestského spoločníka. Ponúka flexibilitu, dynamiku, bezpečnosť a kompaktné rozmery. Ale predovšetkým dizajn, ktorý hovorí sám za seba. 

PowereX  Odprezentuje aktívne riadenie jedného z decentralizovaných zdrojov energie.

NICE VISION

Prototypové riešenie Solar Tiles, skladajúce sa z "kachličiek" v násobkoch základného rozmeru 15 x 15 cm. Solar Tiles sú tvorené dizajnovou časťou, ktorá môže mať takmer ľubovoľnú farebnú potlač s vysokým rozlíšením. Dopĺňajú ju kachličky s integrovanými solárnymi článkami s vysokou estetickou kvalitou (all-black), vyrábajúce elektrickú energiu. Zapojenie je identické s bežnými fotovoltickými panelmi, a to aj pri ich ľubovoľnom vzájomnom aranžovaní. Typovo ide o BIPV aktívny fotovoltický systém prevetrávanej fasády, ktorý je vhodný najmä pri novostavbách a rekonštrukciách budov. 

SEAK

Predstaví  LUMiCHARGER LP 6 - EV nabíjací konektor integrovaný do stĺpa verejného osvetlenia. Takáto integorvaná nabíjacia stanica dokáže fungovať autonómne alebo so systémom riadenia SEAK SMART CITY, vďaka čomu dokáže zistiť dostupnú kapacitu pre nabíjanie áut.

PANZA ROBOTICS - A high-tech innovation company

Artaban - Autonómny štvornohý robot navrhnutý na podporu rutinných alebo nebezpečných operácií v rôznych odvetviach.

RESCO  Predstaví Inspections - mobilné riešenie na zber údajov a zefektívnenie pracovných tokov. Výkonný spôsob, ako prejsť bez papiera a digitalizovať mobilný pracovný tok. Tento plne prispôsobiteľný kontrolný softvér sa ľahko integruje a rýchlo nasadí.

SHARVAN BIKE - Skladací. Rastúci. Farebný.

Sharvan je prvý bicykel svojho druhu. Unikátny typ, ktorý spája 3 funkcie, spolu dosiaľ nevídané. Rastie, dá sa zložiť, mení farby. Je univerzálny. A vyrobený na Slovensku.

FOTOMATFOTOMAT je revolučná sieť kioskov na tlač fotiek z mobilu. Fotky si vytlačíš pohodlne a bezpečne priamo z tvojho mobilného telefónu cez appku FOTOMAT. Appku stiahneš na Apple App Store aj Google Play Store. Každý deň máš jednu FREE FOTO zadarmo. Do dnešného dňa je sprevádzkovaných 150 kusov na Slovensku, v Čechách a v Dubaji. 

ISA - Investment Support Association

ISA je skupina popredných profesionálov v oblasti služieb, ktorá pomáha zahraničným a domácim subjektom pri ich pôsobení v Slovenskej republike. Združuje spoločnosti poskytujúce poradenské a iné služby investorom v nasledujúcich oblastiach: právne služby, realitné poradenstvo, poradenstvo v oblasti životného prostredia, riadenia, audit finančného poradenstva a dane, architektúra a dizajn, projektový a stavebný manažment, stavebníctvo - inžinierske, IT a telekomunikačné služby. Konzultácie k týmto témam si vopred naplánujte cez registračný portál  - zvoľte „Investment Support Association.

DIGITÁLNY TERAPEUT  FaceRehab od spoločnosti INOVUJ, s.r.o.

Digitálny terapeut FaceRehab a softvérové riešenia na mieru. Vyvinutý produkt je dostupný na slovenskom aj zahraničnom trhu (stiahnuteľný z obchodu s aplikáciami pre mobilné telefóny). Cieľovou skupinou sú ľudia s problémami pohyblivosti tváre, ktoré si vyžadujú rehabilitáciu a pravidelné sledovanie progresu pohyblivosti. Teda ľudia s parézou tvárového nervu, disfunkciou temporomandibulárneho kĺbu.

ELIS - DETEKCIA ÚNIKOV PRE GEOMEMBRÁNY

Plne automatizované riešenia detekcie únikov pre odkaliská, výluhy haldy, skládky, nádrže, ploché strechy a ďalšie. Inteligentné interne vyvinuté a vyrobené systémy autonómne navigujú drony, zhromažďujú priestorové údaje o umelom elektrickom poli a označujú presné súradnice GPS akýchkoľvek nezrovnalostí v poli – únikov. Táto inovatívna technológia poskytuje najrýchlejšiu a najpresnejšiu službu detekcie únikov na súčasnom trhu.

DEVONIC FORMER – DETSKÝ RASTÚCI BICYKEL

Spoznáte svetový nápad modulovateľného detského bicykla Devonic Former zo Slovenska. Mimoriadne odolný a prispôsobivý detský bicykel, vhodný už od 1. až do 6 rokov. Rastie spolu s dieťaťom, šetrí peňaženku aj prírodu, zanechajúc minimálnu uhlíkovú stopu.  Devonic Former - to je detstvo na kolesách s vlastným príbehom a 3 v 1. Namiesto kúpy troch, stačí kúpiť len raz! Tajomstvo je v prepracovaných detailoch a nespočetných variáciách jednotlivých komponentov. Staňte sa aj Vy súčasťou svetového príbehu na kolesách!

ROSSUM CAFÉ - Robotic barista

Jedinečná káva novým, nadčasovým spôsobom - prináša ju budúcnosť technológií! Fascinujúci nový prístup k príprave horúcich nápojov, intuitívny používateľský zážitok s chuťou a arómou oslovujúcou všetky vaše zmysly! Preskúmajte nové perspektívy a buďte o krok vpred s Rossum cafe Robotic barista.