RESCO

Spoločnosť Resco bola založená v roku 1999 a je globálnym lídrom vo vývoji multiplatformových softvérových riešení zameraných na podnikovú mobilitu. Spoločnosť umožňuje firmám využívať a zhromažďovať dôležité údaje v teréne a digitalizovať papierové procesy prostredníctvom najmodernejších technológií. V súčasnosti sa viac ako 2 000 firemných zákazníkov a viac ako 200 000 mobilných používateľov po celom svete spolieha na Resco, ktoré im umožňuje plnú podnikovú mobilitu.

EXPO

Účastníci si na tablete budú môcť vyskúšať Resco mobilnú aplikáciu, ktorú využívajú pracovníci, technici, operátori, obchodníci, či inštalatéri pre zefektívnenie svojich procesov v teréne alebo výrobe.

Zdroj: RESCO 

RESCO, PETER SEMANČÍK, Business Development Manager 

Resco vám vo svojom vstupe priblíži trend tzv. Connected workers. Ide o mobilných a technických pracovníkov nielen v teréne, ktorí potrebujú byť vybavení tými najmodernejšími technológiami, aby dokázali efektívne vykonávať svoju prácu. Súčasťou prezentácie budú aj prípadové štúdie zákazníkov, ktorí úspešne využívajú mobilnú aplikáciu Resco pri svojich každodenných činnostiach a pri spolupráci s klientmi a partnermi. Ak sa chcete dozvedieť, aké výhody môže vašej firme priniesť používanie mobilnej aplikácie Resco, neváhajte sa zúčastniť tejto prezentácie v diskusnom bloku SMART TECHNOLÓGIE HÝBU SVETOM.