VIRTUAL EVERYTHING

VIRTUAL MEDICINE je firma, ktorá už takmer 7 rokov vyvíja unikátnu medicínsku VR aplikáciu Human Anatomy VR. Mesiac a pol po jej vydaní pre platformu Samsung GearVR si ju stiahli desaťtisíce ľudí v 122 krajinách sveta (momentálne vo viac ako 150 krajinách sveta) bez akéhokoľvek marketingu.
Human Anatomy VR robí učenie efektívnejším, interaktívnejším a zábavnejším. Je to prvá a momentálne stále jediná anatomická VR aplikácia na platforme Samsung GearVR a Google Daydream na svete. Google si ju dokonca vybral medzi TOP 3 aplikácie z celého storu na Google Daydream a zaradil ju medzi "featured".
Virtual Medicine reprezentoval SR ako finalista súťaže Global Student Entrepreneur Awards 2017, Ideas from Europe 2017 ako aj na Global Entrepreurship Summite 2017 a 2019.

Vďaka svojej schopnosti rozvíjať akýkoľvek typ VR / AR softvérového riešenia bola spoločnosť VIRTUAL MEDICINE oslovená spoločnosťami z rôznych odvetví (automobilový priemysel, telekomunikácie, bankovníctvo atď.). Na základe tejto skutočnosti zakladatelia vytvorili spin-off VIRTUAL EVERYTHING, ktorý už úspešne zrealizoval viacero VR/AR enterprise solutions projektov pre firmy ako Škoda Auto, Scania, Deutsche Telekom, Česká sporiteľňa, Tatra Banka, atď. 

Zdroj: Virtual Everything

VIRTUAL EVERYTHING, TOMÁŠ BRNGÁL, FOUNDER & CEO

Vystúpenie s prezentáciou Využitie Virtuálnej a Rozšírenej reality v priemysle a jej aplikácia do Virtuálnych tréningových systémov v programovom bloku SMART TECHNOLÓGIE HÝBU SVETOM.