DAJTE O SEBE VEDIEŤ

SITA patrí medzi TOP 10 publisherov v návštevnosti portálov a má dosah na viac ako polovicu reálnych používateľov slovenského internetu. Prostredníctvom spravodajského portálu Sita.sk a ďalších desiatok portálov poskytuje aktuálne domáce a zahraničné spravodajstvo z ekonomického a politického sektora. Agentúra umožňuje firmám a manažérom využívať aj špecializované online komunikačné riešenia – sektorové prehľady, monitoring médií a mediálne analýzy. SITA Slovenská tlačová agentúra bola založená v roku 1997 a vydáva pre firmy tlačové správy, ktoré preberajú všetky slovenské médiá.


TOUCHIT je moderné slovenské technologické médium, ktoré sa zaoberá najnovšími technológiami, nielen z oblasti počítačov, smartfónov, spotrebnej elektroniky, ale aj trendov v oblasti elektromobility a uhlíkovej neutrality. Odborná redakcia TOUCHIT pracuje pod vedením skúseného IT novinára a šéfredaktora Ondreja Macka. Médium ako názorový líder v oblasti technológií prináša a nastoľuje témy, ktoré sú často citované v iných médiách.


ATP Journal už od roku 1994 prináša aktuálne, detailné a presné informácie z oblasti priemyselnej automatizácie a podnikových informačných systémov. Po takmer tridsiatich rokoch úspešného fungovania na mediálnom trhu sme sa ako vydavateľstvo HMH, s.r.o. vyprofilovali na stabilný a dôveryhodný zdroj odborných informácií, na šírenie ktorých využíva svoju vlastnú pestrú mozaiku komunikačných prostriedkov – print, web, online, video, školenia či konferencie.


On-line portál venovaný automatizácii, robotike a priemyslu. Vzdelávame, informujeme a inšpirujeme.
Vybudujme spoločne komunitu odborníkov pre priemysel!
Navštív náš NOVÝ web s novými možnosťami „market place“. www.priemysel.eu

AUTOMOBILOVÝ PRIEMYSEL I MOBILITA I STROJÁRSKA VÝROBA I PRODUKTIVITA A INOVÁCIE I HOSPODÁRSTVO I UDRŽATEĽNOSŤ