M2M SOLUTIONS

M2M Solutions 

M2M Solutions je inovatívna technologická spoločnosť, ktorá vyvíja riešenia v oblasti dodávateľského reťazca s použitím Industry 4.0 štandardov. Viac než 10 rokov konštantného a rýchleho rastu sa odzrkadľuje v mnohých implementáciách riešení vo viac než 12 krajinách sveta. Vývojový tím aktívne spolupracuje na vývoji a implementácii produktov pre transportnú a internú logistiku, s cieľom znižovať skladové zásoby, optimalizovať skladové procesy a vytvoriť inteligentné bezkontaktné riešenia pre dokonalý dodávateľský reťazec. Spoločnosť svoje produkty úspešne rozšírila aj do vesmírneho priemyslu a momentálne pracuje na niekoľkých výnimočných projektoch v tomto atraktívnom odvetví.

Vyvíjame riešenia v oblasti dodávateľského reťazca s použitím Industry 4.0 štandardov a poskytujeme služby v oblasti digitalizácie a vývoja softvéru. Náš tím participuje na celom procese vývoja produktov a implementácie riešení v systémoch transportnej a internej logistiky. 

KATARÍNA MIŠUTKOVÁ, Key Account Manager
MARTIN JANČO, Chief Executive Officer


Naše inovatívne riešenia vám pomôžu zefektívniť procesy, znížiť náklady a súčasne šetriť životné prostredie. Pri každom projekte poskytujeme aj inžinierske poradenstvo a podporu.